Неділя, 27.05.2018, 10:40

Головна » 2018 » Квітень » 3 » Збір лідерів органів самоврядування дітей та учнівської молоді
Збір лідерів органів самоврядування дітей та учнівської молоді

Під час весняних канікул, 26-28 березня , представники Дівичківської ОТГ взяли участь в обласному зборі лідерів органів самоврядування дітей та учнівської молоді в смт. Володарка  у «Володарській  спеціалізованій загальноосвітній школі ІІ-ІІІ ступенів  - центр реабілітації»

Програма ОРДК була насиченою. Першого дня відбулося пленарне засідання всіх учасників. Делегати з міста Кропивницького  поділилися своїм досвідом про роботу самоврядування. Пройшло обговорення

правопросвітницького проекту «Я маю право». Прозвітувала голова ОРДК. У цей же час  день було представлено кандидатів на обрання нового голови ОРДК.

Відбулася зустріч з координаторами та представниками різних проектів та акцій. Вони презентували свою діяльність.

Другого дня ментори проводи навчання  з учасниками з’їзду. Цього ж дня відбулася інавгурація новообраного голови ОРДК – Дімітрія Маламана.

Для учасників проведено цікавий вечір – відпочинок. Діти виходили в прямий ефір на радіо «П’ятниця».

В рамках обласного профорієнтаційного проекту «Відкриваємо успішні підприємства Київщини» відбулися цікаві екскурсії на підприємства міста Білої Церкви.

Учасники з’їзду ОРДК отримали багато вражень, позитивних емоцій, зустріли нових друзів.

Переглядів: 30 | Додав: Сергей | Рейтинг: 0.0/0
«  Квітень 2018  »