Четвер, 19.10.2017, 02:50

Головна » 2017 » Червень » 2 » Вшанування обдарованих дітей «Зірковий олімп»-2017
Вшанування обдарованих дітей «Зірковий олімп»-2017

29 травня 2017 року на центральній площі міста Переяслав-Хмельницького відбулося районне свято вшанування обдарованих дітей «Зірковий олімп»-2017, присвячене 85-й річниці утворення Київської області.

Урочиста хода делегацій фестивалю шкіл району, парад гербів ЗНЗ та прапорів сіл Переяславщини, спільне виконання Гімну України додали святу  неповторного колориту.

Під час проведення свята були нагородженні переможці районних та обласних конкурсів, змагань. Вихованці вокальної студії «Орфей» разом зі своїм керівником Сумченко Оксаною Миколаївною виступили з такими пісенними номерами: гурт «Орфей» у складі Морозовської Вікторії, Біловоленко Катерини, Богданової Дарини  виконав пісню «Наша вчителька»; солістка старшої групи вокальної студії Маринчук Сніжана  виконала пісню «Мова єднання»; Сумченко О. М. разом з вокалістами та усіма присутніми на святі  виконала  Державний Гімн України.

Також на святі були представлені роботи декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва  учнів, вчителів, батьків нашої школи. Вчитель німецької мови Селезньова Людмила Сергіївна показала майстер-клас плетіння Гердану в техніці «ручне ткацтво» та представила свої вироби на фестивалі.

Окрасою завершення свята був дитячий флеш-моб «Рушник єдності».

Переглядів: 52 | Додав: Сергей | Рейтинг: 0.0/0
«  Червень 2017  »