Середа, 18.07.2018, 02:09

Головна » 2018 » Травень » 10 » Відзначення 73-річниці Перемоги у Другій Світовій війні
Відзначення 73-річниці Перемоги у Другій Світовій війні

9 травня біля Меморіалу Слави Дівичківська громада зібралася для того, щоб відзначити 73-річницю Перемоги у Другій Світовій війні, вшанувати подвиг українського народу, віддати шану всім борцям проти нацизму та загадати про загиблих воїнів і жертв війни. На мітингу біля пам’ятника воїнам-визволителям були присутні ветерани Великої Вітчизняної війни, діти війни, вихованці та школярі Дівичківського НВО, трудові колективи.

Зі словами вітання до присутніх звернулися голова Дівичківської громади Девко Тимофій Петрович, командир військового підрозділу полковник Дорохов Олег Михайлович, директор Дівичківського НВО Кравець Марина Олексіївна, ветеран Великої Вітчизняної війни Ломака Іван Якович.

Голова Дівичківської сільської ради привітав з святом всіх тих, хто врятував честь, свободу і незалежність України, хто на фронті і в тилу, в партизанських загонах і підпіллі наближав День Перемоги, хто в важкі повоєнні роки відбудовував і творив наше сьогоднішнє мирне життя.

- У цей сонячний та світлий день ми згадуємо всіх, чиє життя забрала ця жахлива війна. Ми — українці! І ми ніколи не забудемо подвиг своїх дідів та батьків у Другій світовій війні. Низько вклоняюся та висловлюю глибоку шану ветеранам, котрі вибороли перемогу для нашої держави. Бажаю всім здоров’я, щастя, добра, благополуччя, впевненості у завтрашньому дні, творення на благо нашого спільного дому – Великої України! - такі слова вітання адресувала Марина Олексіївна Кравець.

На мітингу відбулася церемонія покладання квітів до пам’ятника воїнам-визволителям, після чого присутні вшанували хвилиною мовчання пам'ять загиблих солдатів Великої Вітчизняної.

На мітингу для всіх присутніх виступали вихованці та учні Дівичківського НВО «ЗЗСО І-ІІІ ст. - ДНЗ», самодіяльний колектив «Дівичанка» сільського будинку культури.

Святкування Дня Перемоги відбулося сонячно, урочисто й зворушливо.

Переглядів: 48 | Додав: Сергей | Рейтинг: 0.0/0
«  Травень 2018  »