Субота, 20.10.2018, 12:32

Головна » 2018 » Березень » 31 » “Весняні наспіви”
“Весняні наспіви”

Вітаємо Маринчук Сніжану, ученицю 10-го класу Дівичківського НВО  із займаним ІІ місцем у ІХ Всеукраїнському  конкурсі  вокальної творчості «Весняні наспіви-2018» !!!

«Пісня завжди буде поміж нас. У Переяслав-Хмельницькому педагогічному університеті імені Григорія Сковороди відбулися “Весняні наспіви”

Березень 22th, 2018

22 березня в актовій залі педуніверситету відбувся ІХ Всеукраїнський конкурс вокальної творчості «Весняні наспіви-2018». Організатор заходу – кафедра мистецьких дисциплін та методик навчання педагогічного факультету Переяслав-Хмельницького педагогічного університету імені Григорія Сковороди.

На мистецьке змагання у вокальній майстерності з’їхалось багато творчої молоді з різних куточків України. У конкурсних номінаціях було представлено вокальні твори класичного спрямування, пісні сучасних композиторів, народну пісенну спадщину нашої Батьківщини.

З вітальним словом до гостей та учасників конкурсу звернулася завідувач кафедри мистецьких дисциплін та методик навчання, доктор мистецтвознавства, професор Тетяна Мартинюк, яка побажала конкурсантам успіху, вдалого виступу, перемоги та стати потенційними абітурієнтами університету.

Конкурсанти змагалися в трьох номінаціях: «народна пісня», «естрадна пісня» та «класичний романс».

Виступи юних талантів оцінювало компетентне журі, до складу якого увійшли Заслужені працівники культури України, мистецтвознавці, провідні фахівці вокального мистецтва кафедри мистецьких дисциплін і методик навчання вишу. Оцінюючи виступи конкурсантів, вони враховували сценічну культуру виконання, відповідність виконання стилю і жанру твору, технічну досконалість, самобутність індивідуального трактування твору, досконалість техніки співу з мікрофоном.

За підсумками конкурсу перемогу в номінації «естрадна пісня» здобула Дар’я Семичастна (Лазірківська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. В.О. Підпалого).

2 місце між собою розділили Сніжана Маринчук (Дівичківське навчально-виховне об’єднання «ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ») та Анна Соловей (Переяслав-Хмельницька ЗОШ №7).

3 місце вибороли Євген Карабанов (ДПТНЗ «Переяслав-Хмельницький професійно-технічний центр професійної освіти») та Діана Дяченко (Школа різножанрового вокалу «Improviation», м. Переяслав-Хмельницький) .

На згадку про вокальний конкурс всі учасники отримали диплом та сувенір – керамічний дзвіночок – символ «Весняних наспівів» з побажанням миру та злагоди. Керівників, які готували учасників до конкурсу, відзначили подяками!

Переглядів: 92 | Додав: Сергей | Рейтинг: 0.0/0
«  Березень 2018  »