Четвер, 19.10.2017, 02:46

Головна » 2017 » Березень » 24 » «В любові тобі признаюся моя ти рідна Батьківщина»
«В любові тобі признаюся моя ти рідна Батьківщина»

У середу 22 березня 2017 року у місті Переяслав-Хмельницький відбувся поетичний форум під назвою «В любові тобі признаюся моя ти рідна батьківщина». Даний захід проходив у приміщенні центральної бібліотеки міста. У заході прийняла участь жителька нашого села та учениця 8 класу Шкурко Катя у супроводі бібліотекаря села Дівички Сергієнко Наталії. Катя представила свої вірші на патріотичну тематику під назвою «Мій край» та «Моя батьківщина».

Даний захід був приурочений до 85-річчя утворення Київської області, і відкривав його старший науковий співробітник Науково історично-етнографічного заповідника Дембицький Станіслав Семенович, який ознайомив усіх присутніх з історією утворення Київської області. Також на заході виступила начальник відділу культури Скляренко Анна Сергіївна і Мікула Олена Миколаївна – вихователь групи продовженого дня ЗОШ №2, яка зачитала свої власні вірші, а також звернулася до молодих поетів з побажаннями на подальшу успішну творчу роботу.

У форумі взяли участь діти різних шкіл і різного віку. Були зачитані вірші про події на сході, природу і на патріотичну тематику. А в кінці заходу для молодих поетів був організований святковий солодкий стіл.

Переглядів: 193 | Додав: Сергей | Рейтинг: 0.0/0
«  Березень 2017  »