Неділя, 19.11.2017, 13:05

Головна » 2017 » Січень » 17 » Урочисте відкриття дитячого садочка "Колосок" с.Дівички в Дівичківському НВО «ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ»

Дошкільна освіта є першою сходинкою до здобуття якісних знань, фундаментом, на якому будується вся система освіти.

Максимально охопити дітей дошкільною освітою, забезпечити її якість і доступність незалежно від місця проживання, матеріального забезпечення, соціального походження – таке завдання постало перед очільниками місцевої та районної  влади.

16 січня 2017 року жителі села Дівички чекали з особливим нетерпінням. Цей день запам’ятається мешканцям села не просто як сонячний зимовий день, але і як день відкриття  дитячого садка. Це довгоочікувана подія стала справжнім святом для дітвори та їх батьків.

Весела музика, схвильовані батьки, почесні гості – все говорило про те, наскільки значимо відкриття дитячого садка для жителів села.

Розділити радість з мешканцями громади та привітати їх з чудовою подією завітали: заступник голови Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації Онопрієнко Любов Михайлівна, начальник відділу освіти Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації Дубина Таміла Анатоліївна, голова села Дівички Матюк Іван Миколайович, колектив садка та запрошені.

Право перерізати червону стрічку на вході до садочку надали вищевказаним керівникам органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, що ознаменувало відкриття нового дитячого садочка.

Перші особи Переяслав-Хмельницького району привітали дітей, їхніх батьків та колектив працівників із отриманням нового затишного садочку та побажали всім здоров’я, добра, миру, злагоди та доброї долі. У такий нелегкий для країни час є все ж таки і радісні моменти, такі як відкриття дошкільного навчального закладу для майбутнього нашої держави – для дітей.

У своєму вітальному голова села висловив подяку усім, хто допоміг реалізувати відкриття дитячого садочка. Він наголосив: «Ми повинні зробити все щоб наші діти росли та розвивалися в гідних умовах, тому, що діти – майбутнє нашої держави.»

Начальник відділу освіти Дубина Т.А. висловила вдячність всьому колективу садка та усім тим, хто допоміг у реалізації хорошої справи. Дуже важливо, що в районі розбудовується мережа дитячих садочків, адже все більше дітей мають можливість отримати якісну дошкільну освіту та підготуватися до школи.

Ми сьогодні побачили, який колосальний труд був вкладений по створенню дитячого садка. Тому, дякую всій громаді за сьогоднішнє свято» – зазначила заступник голови Переяслав-Хмельницької райдержадміністрації Онопрієнко Л.М.

Не забарилася з вітаннями і директор Дівичківського НВО "ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ" Марина Кравець: “Відкриття дитячого садочка – це не тільки загальношкільне свято, а й свято радості й надії усіх мешканців Дівичок, району. Адже коли в селі відкриваються подібні заклади, це означає, що село живе”.

Під час заходу діти разом із вихователями представили запрошеним та гостям свої віршовані та пісенні номери.

Учасники заходу оглянули приміщення садка, оформлення ігрової та дитячої кімнати відпочинку.

Громада села вдячна за великі зусилля, які приклали посадовці для відкриття нового закладу у селі Дівички. Саме завдяки їх працелюбності, наполегливості, організаторським здібностям, принциповості та бажанню покращити якість освіти у громаді було відкрито чудовий дитячий садок „Колосок”.

Батьки задоволені, а в дитячих очах не згасає іскринка щастя, адже вони отримали свій „дім радості”, де будуть навчатись, виховуватись, спілкуватись з однолітками і успішно готуватись до навчання у школі.

Переглядів: 150 | Додав: Сергей | Рейтинг: 0.0/0
«  Січень 2017  »