Субота, 20.10.2018, 12:19

Головна » 2018 » Вересень » 4 » Урочиста лінійка початку нового навчального року «Чарівна країна знань» та освітня подорож – квест для 1-го класу «Золотий ключик»

«Розквітають посмішки навколо, радісно луна веселий сміх,

Це моя найкраща в світі школа зустрічає школярів усіх»

3 вересня 2018 року на подвір’ї Дівичківського НВО пройшла урочиста лінійка до Дня Знань. В цей святковий день школа прийняла в свої «обійми» 23 учні у 1-ий клас Нової  Української  Школи разом з класним керівником Герасько Ларисою Федорівною.

Учнів школи зі святом Першого дзвоника привітали: голова Дівичківської сільської ради Девко Тимофій Петрович, директор Дівичківського НВО Кравець Марина Олексіївна та заступник директора з навчально-виховної роботи Семенюк Наталія Василівна. А також свої вітання та побажання миру на землі для кожної людини висловила Савченко Карина Віталіївна - голова шкільної дитячої організації «Школа лідерів». Вона закликала усіх учнів школи за допомогою Білих голубів, символу миру і добра, висловити свої мрії на першому уроці 2018-2019 навчального року.

Свято пройшло у легкій невимушеній концертній атмосфері, без довгих доповідей, віршів та привітань. Учні 1-го класу разом з батьками та майбутніми випускниками підготували цікаві концертні номери: перший шкільний вальс виконали хлопчики-першокласники разом з мамами та першою вчителькою, дівчата подарували для глядачів естрадну пісню «Перший раз у перший клас», а також випускники з першокласниками організували чудовий шкільний флешмоб під назвою «Шкільна родина», під кінець якого діти випустили «веселкові» гелеві кульки у небо, як символ дитячих мрій.

Чудовий святковий настрій для усіх присутніх подарували казкові герої ( Нехочуха, Шпаргалка, Букварик, Королева Знань та Перше вересня).

Учні 1-го класу отримали тепле благословення від батьків, всіяне пшеницею та житом. Усій шкільній родині вони побажали злетів та успіхів. А щоб шкільне життя було солодке, батьки  додали до святкового Коровая  ложечку  Меду.

Не обійшлося це шкільне свято без традиційного вручення першокласникам  «шкільних дзвоників», які щорічно сповіщають про початок нового шкільного року, а матері простеляють вишитий рушник для своїх дітей на щастя, на долю, на успішні шкільні роки!

До школи у свій новий клас першокласників завели одинадцятикласники та допомогли провести освітню подорож- квест по школі у пошуках золотих частинок Золотого ключика. Під час цієї цікавої подорожі три команди дітей за допомогою маршрутних листів завітали майже до усіх шкільних кабінетів, де їх зустріли вчителі та учні основної школи. Першокласники з радістю виконали усі завдання від вчителів, зібрали свої Золоті ключики і відкрили Чарівну скриню з подарунками від 11-го класу.

Учні 1-го класу разом з батьками отримали безліч позитивних емоцій та гарний настрій перед початком навчання!

Переглядів: 24 | Додав: Сергей | Рейтинг: 0.0/0
«  Вересень 2018  »