Понеділок, 17.12.2018, 11:19

Сергей

Головна » 2018 » Грудень » 4 » Учні Дівичківського НВО взяли участь у вебінарі «Аналітики кібербезпеки. Хто це?»

1988 року американська Асоціація комп'ютерного обладнання оголосила 30 листопада Міжнародним днем захисту інформації. Саме цього року було зафіксовано першу масову епідемію хробака, якого назвали за іменем його творця — Морріса. Саме тоді фахівці задумалися про необхідність комплексного підходу до забезпечення інформаційної безпеки.

Встановивши Міжнародний день захисту інформації, Асоціація прагнула в такий спосіб нагадати всім про необхідність захисту комп'ютерної інформації та звернути увагу виробників і користувачів обладнання та програмних засобів на проблему безпеки. Відтоді цього дня з ініціативи Асоціації відбуваються міжнародні конференції з питань захисту інформації.

З метою підвищення рівня обізнаності учнівської молоді щодо захисту інформації від викликів і загроз у кіберпросторі та з нагоди Міжнародного дня кібербезпеки» 4 грудня 2018 року об 11.00 Мережевою академією Cisco було проведено вебінар  «Аналітики кібербезпеки. Хто це?».

Участь у вебінарі взяли учні 9-11 класів та вчитель інформатики Дівичківського НВО «ЗЗСО І-ІІІ ступенів - ЗДО».

У цей час в класі панувала абсолютна тиша, учні з великим захопленням слухали й занотовували цінні поради доповідача вебінару Павла Родіонова, системного інженера-консультанта компанії Cisco в сфері інформаційної безпеки.

Переглядів: 27 | Додав: Сергей | Рейтинг: 0.0/0
«  Грудень 2018  »