Неділя, 19.11.2017, 13:08

Головна » 2016 » Листопад » 17 » У серці моїм живе Батьківщина
У серці моїм живе Батьківщина

17 листопада в Дівичківській ЗОШ I-III ступенів для учнів 2 класу (вчитель Юдаєва К. Д.) та 3 класу (вчитель Герасько Л. Ф.) відбулася гра – подорож «У серці моїм живе Батьківщина». Діти здійснили цікаву подорож по рідній Україні. Подорожуючи, учні виконували пізнавально-пошукові завдання. Діти розгадували кросворди, загадки про Україну. Цікавою була вікторина «Звичаї та традиції українців». У мистецькому конкурсі діти малювали народні символи України. Особливо учням сподобалась гра «Українська кухня». Діти розповідали рецепти улюблених національних страв.
         Під час подорожі діти виконували українські пісні, декламували вірші. Учні збагатили свої знання про свою державу – Україну, її символи, звичаї та традиції.

За активну участь у грі діти  були нагороджені подарунками – енциклопедіями «Україна» та із задоволенням куштували смачні  вареники.

Катерина Юдаєва та Лариса Герасько,

вчителі початкових класів