Неділя, 18.11.2018, 09:45

Головна » 2018 » Травень » 5 » Театр юного глядача на Липках
Театр юного глядача на Липках

27 квітн

27 квітня 2018 року учні 7-10 класів разом з директором школи Кравець М.О. та класним керівником 8 класу Бовкун Л.О. відвідали Театр юного глядача на Липках у місті Київ. Діти із захопленням подивилися мюзикл «Ромео і Джульєтта». З моменту написання та перших сценічних постановок цього твору минуло не одне століття. Попри це, історія кохання юних веронців залишається однією з найулюбленіших у світі серед глядачів та читачів і з часом не втрачає своєї актуальності та краси. Світ постійно змінюється, але людські стосунки і пристрасті, описані Шекспіром, – ні.
     Сучасна сценічна версія Академічного театру на Липках у жанрі мюзиклу акцентує увагу на почуттях героїв.У цій п'єсі кохання та пристрасть почуттів відображено на найвищому щаблі даматизму. Прекрасна гра акторів, сучасне аранжування пісень, сміливі сценічні рішення занурили глядачів в атмосферу подій, які відбувалися на сцені.
Школярі отримали незабутні враження: разом з героями сміялись та плакали, раділи та переживали, тому діти з нетерпінням чекають нової поїздки.

Переглядів: 63 | Додав: Сергей | Рейтинг: 0.0/0
«  Травень 2018  »