Понеділок, 11.12.2017, 10:37

Головна » 2016 » Грудень » 20 » «Святий гість»
«Святий гість»

19 та 20 грудня 2016 року було проведено районне свято до Дня Святого Миколая «Святий гість» у РБК.

Учні    Дівичківського НВО «ЗОШ І - ІІІ ступенів – ДНЗ», які  (позбавлені батьківського піклування, діти осіб, визнаних учасниками бойових дій відповідно до п.19 ч.1 ст.6 закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»,  або перебувають в зоні АТО, дітей  з особливими освітніми потребами), відвідали  це свято.

Перед дійством будинком дитячої та юнацької творчості були проведені майстер-класи: малюнки кавовою гущею, виготовлення новорічних прикрас із елементами техніки  квілінг, хореографічний святковий флешмоб, виготовлення новорічних прикрас із підручних матеріалів. Діти із задоволенням працювали в майстер-класах.

Вихованці вокальної студії «Орфей» Дівичківського НВО «ЗОШ І - ІІІ ступенів – ДНЗ»  взяли участь у виставі до Дня Святого Миколая під керівництвом заступника директора  з ВР Сумченко О.М.

Свято було проведено з метою виховання любові до ближнього, почуття доброти й милосердя, сприяння розвиткові творчих здібностей дітей, формування бажання берегти свою національну культуру, здобувати знання із цілющого джерела народної мудрості пращурів.

Переглядів: 64 | Додав: Сергей | Рейтинг: 0.0/0
«  Грудень 2016  »