Понеділок, 17.12.2018, 11:18

Сергей

Головна » 2018 » Грудень » 7 » СПОРТИВНО РОЗВАЖАЛЬНЕ СВЯТО "КОЗАЦЬКІ ЗАБАВИ" ДО ДНЯ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ
СПОРТИВНО РОЗВАЖАЛЬНЕ СВЯТО "КОЗАЦЬКІ ЗАБАВИ" ДО ДНЯ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

Людина нерозривно пов’язана з минулим свого народу, його історією. Армії немає без Батьківщини, а Батьківщини без минулого. Сьогодні великого значення набуває відродження українського козацтва,  відродження Збройних сил України.

6 грудня  2018 року у Будинку культури Дівичківської сільської ради  відбулося  свято  « Козацькі забави» ,  присвячене до Дня Збройних сил України. Учасниками свята були  вихованці дитячого садочка,   учні  першого та другого класів Дівичківського НВО.  Організувала та провела свято вчитель – методист  початкових класів Світлана Петрик. У підготовці  та проведенні цього свята взяли участь: директор Будинку культури, вихователь дитячого садочка -  Ірина Самойленко, заступник з виховної роботи, керівник гуртка «Срібні дзвіночки» - Оксана Сумченко, класний керівник 1 класу Лариса Герасько,  вчитель інформатики  Сергій Самойленко, вчитель початкових класів Любов Кондратенко, вихователь дитячого садочка Лариса Матюк, музичний керівник дитячого садочка Юлія Каразій, помічник вихователя Світлана Ломака. На свято запрошені: учасник АТО – Володимир Приблуда, спеціаліст відділу культури Дівичківської сільської ради – Софія Курик, військовий пенсіонер – Анатолій Кравець.

На «Козацькі забави» прибув гетьман з кошовим, отамани та козаки двох куренів « Дзвіночок» та  «Берегиня»,щоб підняти бойовий дух і мудрість нашого козацтва.

Діти побачили, чим займалися козаки в ті далекі часи на Запорізькій  Січі. Змогли продемонструвати сильний характер і свої найкращі фізичні якості. Всі переконалися, що ми є нащадками славного козацького роду, що в наших жилах тече кров сміливих, відважних, розумних, вільних людей – козаків.

Переглядів: 36 | Додав: Сергей | Рейтинг: 0.0/0
«  Грудень 2018  »