Четвер, 19.10.2017, 02:52

Головна » 2017 » Березень » 9 » Семінар – практикум заступників директорів з виховної роботи та педагогів – організаторів.

06. 03. 2017 року на базі нашого навчального закладу був проведений семінар – практикум заступників директорів з виховної роботи та педагогів – організаторів «Ефективне управління та організація виховного процесу в сучасному навчальному закладі».

Вчителі продемонстрували свої творчі ідеї:

1. Народознавче заняття «Згадаймо Тараса Шевченка» (ДНЗ) Матюк Л. Ф., вихователь.
  2. Родинна вітальня «Тепло родинного вогнища» (3 клас) Герасько Л. Ф., класний керівник, Кондратенко Л. О., шкільний бібліотекар.
  3. Виставка учнівських робіт «Квіти для мам» (4 клас) Петрик С. В., класний керівник.
  4. Літературно-музична композиція «Дім, в якому ти живеш» (6 клас) Авраменко Н. В., класний керівник.
  5. Тренінг «З Україною в серці» (8 клас) Коваленко Т. В., класний керівник.
  6. Інтегрований захід військово-патріотичного та громадянського виховання « Ми різні-ми рівні» (9-11 клас) Мацьовка В. І., Мацьовка Н. І.,        Демчук Т. І., класні керівники.
  7. Майстер клас «П’ять хвилин з мистецтвом» Беззубець Л. С., вчитель образотворчого мистецтва.
  8. Музична шкатулка «І знову весна» Сумченко О. М., заступник директора з виховної роботи, Дузь О. М., педагог-організатор.

Переглядів: 103 | Додав: Сергей | Рейтинг: 0.0/0
«  Березень 2017  »