Понеділок, 17.12.2018, 11:23

Сергей

Головна » 2018 » Грудень » 6 » Семінар керівників закладів освіти Дівичківської сільської ради
Семінар керівників закладів освіти Дівичківської сільської ради

Мета та завдання семінару:

• Підвищити рівень знань керівників закладів освіти про сучасні вимоги до професійних й особистісних якостей педагога та його нової ролі в організації  навчання;
  • Ознайомити керівників закладів освіти із методиками корпоративного навчання дорослих;
  • Презентувати нові методи та стратегії навчання учнів 1 класу  в умовах Нової української школи;
  • Допомогти усвідомити роль керівника в професійному зростанні педагогів закладу;
  • Презентувати діяльність Дівичківського НВО з формування професійної компетентності педагогів;спонукати керівників закладів освіти  до професійного й особистісного самовдосконалення.;

З цією метою в  першому класі проведено урок «Я досліджую світ»(інтегрований курс). Тема заходу:  « Як зимують тварини?» (вчитель –  Герасько Лариса Федорівна, «Спеціаліст першої категорії».

В  третьому класі проведене заняття  «Навчаємося разом». Тема: «Згаяного часу і конем не  наздоженеш» (вчитель – Пилипець Ольга Павлівна, « Спеціаліст вищої категорії», «Старший учитель», працює за педагогічним  проектом «Інтелект України»).

А також проведено лайф –коучинг для керівників закладів освіти Дівичківської ОТГ від тренера НУШ – Лазенко Алли Іванівни, (вчитель початкових класів, «Старший учитель»  Стовп’язького НВО.)

Переглядів: 59 | Додав: Сергей | Рейтинг: 0.0/0
«  Грудень 2018  »