Середа, 18.07.2018, 02:12

Головна » 2018 » Квітень » 20 » Районний конкурс танцювальних колективів «Танцювальний вернісаж»
Районний конкурс танцювальних колективів «Танцювальний вернісаж»

19 квітня 2018 року у районному Будинку культури у місті Переяслав-Хмельницькому пройшов щорічний районний конкурс танцювальних колективів «Танцювальний вернісаж», який був організований Будинком дитячої та юнацької творчості.

Компетентне журі оцінювало конкурсні номери у трьох вікових групах серед учнів шкіл району        ( молодша – 1-4 класи, середня 5-8 класи, старша -9-11 класи).

Дівичківське НВО «ЗЗСО І-ІІІ ступенів - ЗДО» також прийняло активну участь у цьому конкурсі. Вихованці дитячого садочку , учні школи представили свої танцювальні номери у номінаціях народний та сучасний естрадний танці та сучасний контемп.  Вони  зайняли наступні місця:

1) Танцювальний колектив «Колосочки» ( ЗДО- молодша вікова категорія) представив таночок «Черевички» та зайняв І місце:

1.Бобровник Дмитро.

2.Івахненко Марія.

3.Перчук Максим.

4.Самойленко Марина.

5. Слободян Віталій.

6. Яковенко Оксана.

2) Огеренко Анастасія, учениця 8-го класу ( середня вікова категорія) виступила з контемпом  «Сіла птаха на тополю» в образі Лісової мавки та зайняла ІІІ місце.

3) Танцювальний колектив «Оксамит» (старша вікова категорія) підготував танець «Україна» та зайняв ІІІ місце:

1. Андріяш Дарія.

2.Діордій Тамара.

3.Савченко Карина.

ВІТАЄМО наших переможців та призерів, а також їх керівників –Самойленко Ірину Володимирівну ( вихователя та музичного керівника дитячого садочку ) та Сумченко Оксану Миколаївну ( заступника директора з виховної роботи)!!!

Переглядів: 57 | Додав: Сергей | Рейтинг: 0.0/0
«  Квітень 2018  »