Понеділок, 11.12.2017, 10:29

Головна » 2017 » Лютий » 26 » Подорож у країну великих відкриттів
Подорож у країну великих відкриттів

15 лютого 2017 року учні 5-го класу Дівичківського НВО «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» разом з класним керівником Морозовською Світланою Іванівною та ЗДВР Сумченко Оксаною Миколаївною відвідали  Київський музей науки та техніки «Експериментаріум».

«Експериментаніум» — це науково-розважальний центр, у якому демонструються закони науки та явища навколишнього світу. Тисяча чотириста квадратних метрів захопливого дозвілля, два поверхи з наочними прикладами, близько двісті п'ятдесят інтерактивних експонатів, які не ховаються за вітринами, — усе це унікальний Музей популярної науки і техніки.

Учні із великим захопленням перевірили електропровідність різних предметів, запустили хмаринку під самісіньку стелю, намалювали хитромудрий візерунок за допомогою маятника, збудували міст без цвяхів та мотузок, посиділи за кермом справжньої пожежної машини, "розібрали" макет людини "на запчастини"

Діти на власні очі побачили, як працює той чи інший закон, про який йшлося на шкільних уроках.

Завдяки інтерактивним експонатам музею діти  разом з вчителями відчули себе справжніми дослідниками, «доторкнулися» до науки: власноруч побудували мости без жодного цвяха, спостерігали зародження торнадо, зазирнули у нескінченність, створили блискавку, змусили літати магніт і здійснили чимало нових відкриттів.

Переглядів: 74 | Додав: Сергей | Рейтинг: 0.0/0
«  Лютий 2017  »