Неділя, 19.11.2017, 13:09

Головна » 2017 » Травень » 30 » «Останній дзвоник – незабутнє свято»
«Останній дзвоник – незабутнє свято»

26 травня 2017 року у Дівичківському НВО «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» відбулася урочиста лінійка  «Останній дзвоник – незабутнє свято».

Привітати випускників, вчителів, батьків та учнів навчально-виховного об’єднання прийшли почесні гості: сільський голова – Матюк Іван Миколайович та голова батьківського комітету школи – Рабошапко Вікторія Володимирівна.

Директор школи Кравець Марина Олексіївна разом з заступником  навчально-виховної роботи Семенюк Наталією Василівною нагородили учнів почесними грамотами та дипломами за Всеукраїнські, обласні та районні фестивалі та конкурси.

На святі головна увага була прикута до випускників 11 класу.  На лінійці з класним керівником Демчук Тетяною Іванівною та першою вчителькою Мачковською Тамарою Петрівною вони були присутні як учні, востаннє.

З закінченням навчання випускників вітали учні 1, 9 та 10 класів.

Вихованці хореографічного гуртка «Фієста» подарували усім присутнім святковий флешмоб та танок з рушниками, а «народні героїні» - Параска та Палажка додали веселу гумористичну хвилинку.

Свято останнього дзвоника, яке було організоване заступником директора з виховної роботи Сумченко Оксаною Миколаївною та педагогом-організатором Дузь Оксаною Миколаївною пройшло на високому рівні. Батьки, учні та випускники щиро дякували за цікаве веселе свято.

Переглядів: 106 | Додав: Сергей | Рейтинг: 0.0/0
«  Травень 2017  »