Субота, 20.10.2018, 12:17

Головна » 2017 » Грудень » 9 » Міжнародна гра зі світової літератури «Sunflower»
Міжнародна гра зі світової літератури «Sunflower»

30 листопада 2017 року учні Дівичківського НВО «ЗОШ І – ІІІ ступенів – ДНЗ» 2-10 класів у складі 37 чоловік під керівництвом учителів зарубіжної літератури Сумченко Оксани Миколаївни та Беззубець Любов Степанівни поринули у світ пізнавальної, навчальної та захопливої Міжнародної гри зі світової (української та зарубіжної) літератури «Sunflower».

Учні з нетерпінням чекали чергової гри «Sunflower", яка дає можливість перевірити свої знання не лише з літератури, а й з українознавства.

«Sunflower" - це гра, де дитина почуває себе здатною досягти успіху. Діти із великим задоволенням розв’язували ребуси, шукали правильних відповідей у завданнях, показуючи свої знання з української та зарубіжної літератури, побуту та звичаїв нашого народу. Участь школярів у цій грі доводить, що наші діти люблять читати художні твори, шанують і поважають літературу.

Гортаючи сторінки, діти ще раз перечитували рядки улюблених творів, згадували засвоєний матеріал і щиро раділи, коли влучна   відповідь виринала у думках. «Sunflower» легко захопила школярів і вчителя у неймовірний світ українського фольклору, загадкову   історію зарубіжних постатей та легендарні епохи Античності, Середньовіччя й Відродження. Здавалось, що діти не просто виконували   завдання, а й самі ставали героями запитань. Діти стали друзями з «Sunflower».

Переглядів: 113 | Додав: Сергей | Рейтинг: 0.0/0
«  Грудень 2017  »