Субота, 20.10.2018, 12:20

Головна » 2017 » Грудень » 19 » «Миколай, Миколай ти до нас завітай»
«Миколай, Миколай ти до нас завітай»

День Святого Миколая – це улюблене і очікуване багатьма дітлахами свято покровителя дітей і мандрівників.

Воно збагачене особливою атмосферою приготування та отримання подарунків. Найбільше це свято очікує саме малеча, адже Миколай приносить слухняним діткам подарунки.

Так, 19 грудня 2017 року завітав Святий Миколай до вихованців дитячого садочка Дівичківського НВО. Для дітей було проведено захід приурочений дню Святого Миколая  «Миколай, Миколай ти до нас завітай».

Вихователі старанно доносили до дітей думку, що треба вірити в чудеса святих і диво обов’язково здійсниться, бо Святий Миколай, крім того, що роздає подарунки, завжди є там, де панує розпач, скорбота, біда. Він завжди приходить на поміч тим, хто щиро молиться за нього.

До вихованців у супроводі ангелочка завітав Святий Миколай. Діти захоплено зустрічали його, розказували вірші, виконували молитву, розгадували загадки та активно співали пісні для Миколая. Захід був веселим, тому що до діток несподівано завітав чортик з різочками, та емоційним, бо не було залишено байдужою жодну дитину.

Захід закінчився, як годиться, подарунками від Святого Миколая.

Особливу подяку адміністрація школи висловлює за надання подарунків до дня Святого Миколая для учнів та вихованців Дівичківського НВО "ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ" голові фермерського господарства "Бебешко В.І.".

Музичний керівник ДНЗ

Ірина Самойленко