Понеділок, 17.12.2018, 11:19

Сергей

Головна » 2018 » Лютий » 19 » Масові народні гуляння на честь завершення Масляного тижня
Масові народні гуляння на честь завершення Масляного тижня

17 та 18 лютого 2018 року  в селі Стовпяги та смт. Дівички-1 відбулись масові народні гуляння на честь завершення Масляного тижня.

За стародавньою традицією святкування Масляної супроводжувалось гучними народними гуляннями, піснями, запальними танцями, веселими іграми, ярмарками, частуванням млинцями і варениками та різними забавами для дорослих і дітей.

У творчих концертах до Дня Свята Масниці народні колективи об’єднаної громади, в тому числі аматорський народний колектив «Дівичанка», та учні шкіл виконали веселі музичні номери про Масляну.

Вихованці вокальної студії «Орфей» Дівичківського НВО «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» під керівництвом Сумченко Оксани Миколаївни привітали віршами увесь народ на площі, заспівали пісню «Масляна» та «завели» веселий хоровод. А колектив «Дівичанка» разом з Кириченко Артемом,учнем 8-го класу, у ролі «старого парубка» показали уривок театралізованого обряду «Народження Колодія». Масляна або Колодій, стародавнє слов’янське свято, що символізує проводи зими та очікування весни. Відзначається протягом тижня, перед Великим постом та завершується Прощеною неділею.

Переглядів: 70 | Додав: Сергей | Рейтинг: 0.0/0
«  Лютий 2018  »