Субота, 20.10.2018, 12:16

Головна » 2018 » Вересень » 24 » Маленькі таланти
Маленькі таланти

Життя Дівичківського дитячого садка різноманітне та насичене. Тиждень дошкілля в різновіковій групі «Ягідка» розпочався з відкритого заняття на тему: «Казка в гості завітала» та інсценізації української народної казки «Рукавичка», за участі самих вихованців.
         Діти відчули себе справжніми акторами, передаючи характер «веселої» жабки, «лякливого» зайчика та мишки, «хитрої» лисички, «грізного» вовка та собачки, «простуватого» ведмедя. Казка навчає дітей бути ввічливими, товариськими, поступливими, щирими, емоційними та веселими, ділитися один з одним. Нашим малюкам дуже подобається не тільки переказувати улюблені казки, а й грати ролі.
        Дошкільнята почували себе справжніми артистами, показуючи свою майстерність. Змогли передати глядачам внутрішній стан та настрій персонажів. Діти старшого дошкільного віку розігрували казку в ролях перед своїми меншими товаришами. Малюки уважно спостерігали за героями та вдячно аплодували. А старші дітки почували себе справжніми артистами театру, показуючи свою майстерність.
      Дітям дуже подобається інсценізація казок, тому вони серйозно та відповідально відносяться до своїх ролей. Наші артисти емоційно та образно виконували ролі героїв казки, а маленькі глядачі емоційно відгукувалися на веселу музику, висловлювали свої враження після вистави. Перший день дошкілля розпочався казково.

Вихователь Дівичківського НВО - Ірина Самойленко

Переглядів: 27 | Додав: Сергей | Рейтинг: 0.0/0