Понеділок, 17.12.2018, 11:15

Сергей

Головна » 2018 » Листопад » 24 » «Людської пам’яті мости…» до Дня пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 рр.
«Людської пам’яті мости…» до Дня пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 рр.

Голодомор українців є найбільшою трагедією і найтяжчим злочином за всю історію людства. На найродючіших у світі землях, в урожайний рік, було вбито, за різними оцінками, від 7 до 10 млн. чоловік. Вічна їм пам'ять на нашій землі.

Хай палає свіча…хай палає

Поєднає нас вона в цей час.

Хай сьогодні спогади лунають.

Пам'ять чиста, світла і велична

Хай єднає нас!

23 листопада  у Дівичківському НВО класними керівниками та вихователями були проведені години спілкування  для учнів 1- 11 класів та вихованців дитячого садочку «Ягідка» про страшну трагедію українського народу з метою вшанування пам’яті жертв Голодомору, виховання почуття патріотизму, поваги до скорботних подій тих часів, історичного минулого України.

Бібліотекарем школи Кондратенко Любов Олексіївною була створена книжкова виставка : «І вітер, ставши на коліна, оплакує полеглих».

Для дітей і дорослих педагогом-організатором Проніною Мариною Анатоліївною був організований флеш-моб « Квітка-незабудка», щоб ніколи не забути про наймасовіший і найжорстокіший геноцид українського народу.

Вчителем історії Мацьовкою Наталією Іванівною був підготовлений та проведений відкритий урок-реквієм для учнів середньої та старшої школи під назвою «Людської памяті мости…» , в якому приймали участь учні 9-11 класів та шкільний хор «Орфей» з піснею «Благослови» під керівництвом ЗДВР Сумченко Оксаною Миколаївною.

Переглядів: 57 | Додав: Сергей | Рейтинг: 0.0/0
«  Листопад 2018  »