Неділя, 19.11.2017, 13:12

Головна » 2016 » Грудень » 9 » Година спілкування на тему «Права дитинства» у 8-му класі
Година спілкування на тему «Права дитинства» у 8-му класі

8 грудня 2016 року у 8 класі Дівичківської ЗОШ була проведена класним керівником Коваленко Т. В. година спілкування на тему «Права дитинства».

Мета заходу полягала в ознайомленні учнів з основними положеннями Конвенції ООН «Про права дитини»; навчити правильно реалізовувати свої права; виховувати в учнів поважне ставлення до власної особистості та інших.

Класний керівник розповіла про те, що у1989 році представники урядів розвинутих країн, у тому числі і наша Україна, яка на той час перебувала у складі Радянського Союзу, підписали Конвенцію ООН «Про права дитини». Учні зрозуміли з розповіді вчителя, що всі діти народжуються вільними і рівними у своїх правах, і що не можна їх піддавати дискримінації через національну, етнічну, релігійну, расову ознаки, а також через стать, політичні переконання.

Виконуючи творче завдання «Я маю право», учні  вчилися використовувати отриманні знання на практиці.

Переглядів: 51 | Додав: Сергей | Рейтинг: 0.0/0
«  Грудень 2016  »