Четвер, 19.10.2017, 02:53

Головна » 2016 » Грудень » 24 » Благодійна програма «В очікуванні Різдва»
Благодійна програма «В очікуванні Різдва»

Чого чекали ми, дорослі, напередодні Нового року та Різдва Христового? Ну, звичайно, чудес і подарунків. Чи змінюються наші мрії коли ми  дорослішаємо? Майже ні, адже ми так же  мріємо про чудеса і сюрпризи. Частинка дитинства залишається з нами назавжди. Хто не любить казку? Її люблять всі. 110 учнів та 12  вихованців Дівичківського навчально-виховного об’єднання «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – Дошкільний навчальний заклад» 23 грудня поринули в святкове дійство. Цю програму їм подарував Міжнародним клубом «Майбутнє». Після свята кожна дитина отримала «скриньку щастя».

В очікуванні Різдва ми маємо робити добрі справи й тоді Різдво буде не просто свято, а щось більше, що стосується кожного із нас. Бо, коли ми робимо добро, ми стаємо добрішими. Різдво нагадує нам про прихід Ісуса Христа в цей світ. Саме він навчав людей, як робити добро.

Всі дітки та їх батьки, сяяли від щастя, що в цьому світі є такі добрі, чуйні люди, як волонтери у фонду «Майбутнє».

Щира вдячність висловлюється організаторам дійства, а саме Міжнародному благодійному клубу «Майбутнє», Міжнародному благодійному фонду «Можливості», директору Дівичківського навчально-виховного об’єднання «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – Дошкільний навчальний заклад» Кравець Марині Олексіївні, директору будинку культури с. Дівички Самойленко Ірині Володимирівні.

Хай мир і щастя панують у вашій оселі.

Божий син Ісус Христос сам прийшов у цей світ, щоб подарувати кожному із нас надію на вічне життя і змінити наше сьогодення, даруючи надію, радість і любов. Тому давайте всі разом, змінювати цей світ, роблячи його добрішим і світлішим, адже сам Бог  показав нам приклад власним життям.

Сергій Самойленко,

вчитель інформатики та економіки