Понеділок, 17.12.2018, 11:19

Сергей

Головна » 2018 » Листопад » 22 » «Безпека дорожнього руху»
«Безпека дорожнього руху»

Державним підприємством «Український науково-дослідний інститут медицини транспорту» Міністерства охорони здоровя України оголосив Тиждень безпеки дорожнього руху, який був проведений по всій Україні з 12 по 18 листопада 2018 року.

Дівичківське НВО не було виключенням і так само активно узяло участь у цьому тижні.

Класними керівниками 1-11 класів та вихователями дитячого садочку «Ягідка» було проведено години спілкування на теми: «Безпека на дорозі - показник культури нації», «Правила дорожнього руху», тренувальні екскурсії «Дорогами рідного села» , дидактичні ігри на закріплення правил дорожнього руху.

Діти переглянули цікаві відеоматеріали на теми: «Безпека на дорозі та надзвичайні ситуації», «Абетка правил дорожнього руху від смішариків», які підготував вчитель інформатики Самойленко С.С.

Учні 7 класу разом з ЗДВР Сумченко О.М. провели відкритий інформаційний урок на тему: «Щоб не трапилось біди-правил дорожніх дотримуйся завжди» для учнів 4-6 класів.

Старшокласники ( учні 9-11 класів) підготували та провели уроки-тренінги на тему:Безпека на дорозі – безпека життя в дитячому садочку, 1- 4 класах.

Також учні Дівичківського НВО прийняли активну участь у Всеукраїнському конкурсі  фото- та відео робіт «Молодь за безпеку дорожнього руху», у дистанційному конкурсі проекту Всеосвіта для 1-4 класів «Безпечна дорога школи» та у дистанційному конкурсі проекту Всеосвіта для 1-11 класів «Безпека на дорозі», які проходили протягом жовтня та листопада.

Переглядів: 25 | Додав: Сергей | Рейтинг: 0.0/0
«  Листопад 2018  »