Четвер, 19.10.2017, 02:59

Главная Звіт МК вчителів початкових класівРегистрацияВход

За період 2015 – 2016 н. р. вчителями початкових класів проведені відкриті уроки та загальношкільні заходи.

За період навчального року було заплановано та проведено 4 засідання МК

На належному рівні у школі ведеться позакласна  робота з предметів. Протягом року вчителями були проведені позакласні заходи:

Мачковська Т. П. Інсценізація народної казки (учні 2 класу),

«Українські дитячі народні пісеньки» (учні 2 класу) ,

до дня матері Мачковська Т.П. ( учні 2 класу) ,

Прокопенко Л.Б.  - «Козацькі розваги» (учні 4 класу),

Прокопенко Л. Б. - « Дарунки щедрої осені»  (учні 4 класу),

Прокопенко Л.Б. -  « Ні війні» (учні 4 класу) ,

Юдаєва К.Д. - «Свято Букваря»  (учні 1 класу),

на семінарі директорів шкіл району на базі нашої школи був проведений відкритий урок позакласного читання з навчання грамоти на тему:  « Ой весна, весняночка» Юдаєва К.Д. (учні 1 класу)  ,

Юдаєва К.Д. Зустріч з учасником АТО,

Юдаєва К. Д. виховний захід на тему: «Рідний край, де ми живемо Україною зовемо» (учні 1 класу).

Петрик С.В. виховний захід на тему : «Наша мова барвінкова, солов’їна, барвінкова»  (учні 3  класу),

Петрик С.В. виховний захід на тему: « Українські поети гумористи» до дня сміху» (учні 3 класу),

Петрик С.В. зустріч з дружиною кіборга Донецького аеропорту Шостак Наталією (учні 3 класу).

Петрик С.В. вшанування пам’яті героїв Чорнобильської катастрофи  -  перегляд фільму: « Прип’ять 1986 – 1989 роки». (учні 3 класу).

На семінарі директорів шкіл району на базі нашої школи був проведений відкритий урок з природознавства  в 4 класі, який підготовила та провела  Прокопенко Л.Б. на тему: « Що я можу зробити для збереження природи рідного  краю» - навчальний проект.

Під час проведення тижня Бібліотеки з метою формування самостійної читацької діяльності учнів бібліотекар Кондратенко Л. О. провела для учнів початкових класів свята: «Казкові герої», «Шевченківські дні» та інші. З цією метою проведено   «Посвяту в читачі»  учнів 2 класу бібліотекарем школи  Кондратенко Л. О.  та  вчителем Мачковською Т,П.

Цікаво і змістовно проведений навчально - виховний проект Тиждень початкових класів. Слід відмітити роботи з виставки малюнків  «Золота осінь» та фоторепортаж  «Мій тато воїн АТО»  за участю учнів 1-4 класів.

Багато учнів початкових класів взяли участь у Міжнародних та Всеукраїнських конкурсах :

«Кенгуру»  - учні 2 -4 кл.,  «Патріот»  - 2 – 4 кл., у Всеукраїнському  конкурсі  з  української мови імені Петра Яцика  , з природознвства    «Соняшник» -  учні 1 -4 класів, «Новорічна композиція» - учні 4, у конкурсі « Український сувенір» учні 3  класу,  «Зерна доброти» - учениця 3 класу Вакуленко Віка

«Україна -  частинка Криму»  учні 1, 2,4 класів.

Переможці  районного етапу зі спортивних змагань «Футбольні надії Київщини»  = команда  учнів  2  класу.

Протягом навчального року у школі діяли гуртки для учнів початкової школи, на заняттях яких школярі поглиблювали та вдосконалювали свої знання з англійської мови ( Дузь О.М.) та образотворчого мистецтва. (Беззубець Л. С.)

Діяльність ШМК була спрямована на пошук і розвиток творчого потенціалу школярів, на роботу з обдарованими дітьми. Учителями  були підготовлені матеріали спрямована на виховання в учнів любові до рідного краю.

На останньому засіданні МК учителі обговорили порядок закінчення навчального року, графік проведення підсумкових контрольних робіт та затвердили тексти контрольних робіт з української мови, математики та літературного читання ДПА в 4 класі, ознайомилися з інструкцією про ДПА  в 4 класі, методичними рекомендаціями щодо їх проведення. Члени МК прозвітували про стан виконання навчальних планів та програм.

Голова МК:                                              Петрик С.В.

«  Жовтень 2017  »