Понеділок, 17.12.2018, 11:18

Главная «Подорож у Черкаський міський зоологічний парк»РегистрацияВход

Сергей

06 червня 2018 року учні Дівичківського НВО, які відпочивають у пришкільному мовному таборі «Веселка», відправилися у чудову та цікаву подорож до міста Черкаси у Міський зоологічний парк разом з керівником табору - Сумченко Оксаною Миколаївною, педагогом-організатором – Проніною Мариною Анатоліївною та вихователями кожного загону – Морозовською Світланою Іванівною,Демчук Тетяною Іванівною, Пилипець Ольгою Павлівною та Петрик Світланою Василівною.

Черкаський міський зоологічний парк загальнодержавного значення. Був заснований 1 травня 1979 року на базі зоокуточка станції юних натуралістів. Зараз площа зоопарку складає 4,37 га. Підпорядкований департаменту освіти та гуманітарної політики і є природоохоронною, культурно-освітньою та науково-дослідною установою.         На сьогодні колекція зоопарку нараховує понад 250 видів тварин з різних куточків нашої планети.

Спеціалізація Черкаського зоопарку: тварини тераріумної групи та тварини лісової і лісостепової зон фауни України.

На території зоопарку працюють такі комплекси: "Мадагаскар", "Земля ведмедів і вовків", "Акватераріум", "Папуги", "Експозиція пеліканів" та ін.

У зоопарку дуже компактно і правильно організована інфраструктура, і на такій невеликій площі (всього 4 гектара) вдалося зібрати так багато різних екзотичних звірів, птахів і комах. Біля кожної клітини, вольєру, акваріуму стоять таблички із зображенням, назвою і повною характеристикою про мешканця. У зоопарку така чистота, немає ніякого запаху, тварини чисті і доглянуті. Також видно, що їх харчування повноцінне. Вони виглядають дуже бадьорими.

Черкаський зоопарк - це місце, де співробітники дійсно вкладають всю душу, піклуються про своїх підопічних і про умови їх проживання, що можна побачити, тільки ступивши перші кроки в зоопарк.Відразу при вході розміщений стенд-схема зоопарку. Сам парк просто потопає в зелені, а доріжки і будова такі акуратні і гармонійні.

На території зоопарку багато різних статуеток у вигляді тварин з каменю і дерева. Біля самого входу знаходиться досить велике озеро, в якому плавають кілька видів лебедів, а також качки.

Далі йде будова (схожа на дрібненький будиночок: побудовано зі зрубу з вікнами і дверима, таких будиночків по території кілька), в якому розміщені мавпочки, а також акваріуми з різними гризунами: шиншили, кролики, декоративні щури, хом'яки, мишки та морські свинки. У цій будівлі в одному з вольєрів жили, навіть, лемури.

Далі виходимо на вулицю і бачимо великі клітини з птахами. Яких птахів там тільки немає. Хочу сказати, що багатьох я навіть не бачила, хоча чула, що такі існують .У кожній клітині створені умови, наближені до реальних умов, в яких в природі живуть птахи. Та й не тільки птахи.

Далі йдуть клітини з мавпами, єнотами - по одну сторону, а по іншій стороні клітини з ведмедями, вовками, тиграми, левами. Є в зоопарку ще козулі, олені, рись, вовки, бізон.

Далі йде кілька будиночків. В одному крокодил і черепахи, в іншому тераріум, а в третьому різні павуки і жуки. При самому виході знаходиться огорожа з очерету, де зібрані клітини з тваринами: це норки, кури, качки, гуси, коза з маленькими козенятами, овечка з маленькими овечками і навіть білка, яку діти змогли пригостити горішками.

Діти побачили умови утримання різних видів отруйних змій та пауків, які проживають в акватераріумних експозиціях Черкаського міського зоологічного парку (кобри – індійська, моноклева, єгипетська; бушмейстер, гадюка шумляча та гримучник карликовий).

2 години в зоопарку пролетіли як одна хвилина. але емоції просто переповнювали нас. Ми виходили щасливі, немов діти. А радості моїм діткам не було меж.

Сам зоопарк оточений парком, в якому є дитячий майданчик, атракціони, а також багато зелені, озера, канал.

Отже, якщо Ви коли-небудь будете в Черкасах, обов'язково відвідайте Черкаський зоопарк. Після його відвідин у Вас не складеться негативного враження, навпаки, Вам здаватиметься, що Ви були в гостях у тварин, в їх природному місці існування.

Ну і ,звичайно, жодна наша «Велика» екскурсія чи то до Черкас, чи  до Києва  або Борисполя ( які були на протязі року) не може пройти без обіду у Макдональдс.

А також  учні  5-7 класів – учасники клубу «Школи лідерів» запропонували зупинитися на цікавій зупинці –

«I Love UA та зробити незабутні селфі для себе.

Подорож до Черкас принесла дітям і дорослим багато позитивних емоцій!

«  Грудень 2018  »